Міжнародна конференція «Erasmus+ Jean Monnet Activities у Казахстані та Україні: обмін досвідом та перспективи співпраці»

Президент Асоціації дослідників європейських цінностей в освіті (AREVE), Мар’я Нестерова, професор НПУ ім. М.П.Драгоманова, як керівник програм «EU Values of Diversity and Inclusion for Sustainable Development» та «Social and Cultural Aspects of EU Studies», прийняла участь у Міжнародній конференції «Erasmus+ Jean Monnet Activities в Казахстані та Україні: обмін досвідом та  перспективи співпраці» 9 лютого 2021 року.

Захід присвячено реалізації проєктів напряму імені Жана Монне програми Erasmus + в Україні і Казахстані. Міжнародний телеміст відбувся за сприянням Української асоціації викладачів і дослідників європейської інтеграції, Національних Еразмус+ Офісів в Україні та Казахстані. Під час зустрічі представниками проєктних команд з обох країн були презентовані успішні практики реалізації проєктів Еразмус+ напряму ім. Жана Монне та наголошено на необхідності постійного моніторингу актуальності проблематики під час підготовки проєктних пропозицій.

В роботі телемосту взяли участь близько 200 викладачів університетів Казахстану і України. В ході телемосту представники двох країн, що реалізують проекти в рамках Jean Monnet Activities, в своїх виступах порівнювали казахстанський і українські досліди, обмінювалися практичними порадами і давали рекомендації по нарощуванню тісної співпраці.